Language : FaEn

Valve

شرکت استم صنعت بصورت کاملا تخصصی در زمینه تامین و تجهیز شیر آلات صنعتی و انواع لوله و اتصالات صنعتی فعالیت خود را آغاز نمود و بمنظور مرتفع ساختن نیاز مشتری به شیر آلات و لوله و اتصالات با کیفیت تنها محصولاتی را بفروش میرساند که از بهترین برندهای دنیا بوده و کیفیت بسیار بالایی دارند.

شیر آلات صنعتی کاربرد بسیار زیادی در صنایع مختلف و بمنظور کنترل و هدایت سیالات درون لوله ها دارند. شیر آلات صنعتی  میتوانند بخوبی جریان سیالات را قطع و یا وصل کرده و با توجه به آلیاژی که در ساخت آنها مورد استفاده قرار گرفته در برابر فشار سیالات و همچنین خوردگی کاملا مقاوم هستند. شیر آلات صنعتی در انواع و اقسام گوناگونی تقسیم بندی میشوند که هر یک در بخش های مختلفی نیز مورد استفاده قرار میگیرند. یکی از ویژگی های هر یک از شیر آلات صنعتی به کیفیت آنها باز میگردد. از این رو کیفیت شیر آلات بسیار مهم است زیرا جریان سیالات با فشار بالا و همچنین خورنده بودن آنها میتواند منجر به فرسایش شیرآلات شود که البته اگر از آلیاژ های بسیار مرغوب در ساخت خود بهره برده باشند با چنین مشکلاتی مواجه نمیشوند.

تامین و تجهیز شیر آلات صنعتی

تامین و تجهیز شیر آلات صنعتی در سراسر ایران

شیر آلات صنعتی به انواع مختلفی تقسیم میشوند که باید بر اساس نیاز خود بهترین و مناسب ترین شیر آلات را تهیه نمایید. از  انواع شیر آلات صنعتی پر کاربرد میتوان به شیر آلات توپی، شیر آلات سماوری ، شیر آلات کشویی، شیر آلات سوزنی، شیر آلات کروی، شیر آلات زاوایه ای، شیر آلات فشار شکن، شیر الات پروانه ای ، شیر آلات دیافراگمی، شیر های اطمینان، شیرهای کنترلی، شیر های تخلیه و شیرهای یک طرفه را نام ببریم.

اما برای تامین و تجهیز شیر آلات صنعتی در هر نوعی که باشند باید شناختی نسبت به آنها و اینکه در چه موردی کاربرد دارند داشته باشید. همچنین بهتر است نسبت به برندهای موجود در بازار نیز شناختی به دست آورده باشید تا با این اطلاعات انتخابی بهتر نیز داشته باشید که شرکت استم صنعت برای تامین و تجهیز بهترین  انواع شیرآلات به سراسر ایران آمادگی لازم را دارد.

برای تامین و تجهیز شیر آلات صنعتی متناسب با نیاز و از میان بهترین برندها و با کیفیت ترین ها با کارشناسان شرکت استم صنعت تماس حاصل  نمایید.

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :