Language : FaEn

Scafold

در صورتی  که برای پروژه های خود به اسکافلد با بالاترین کیفیت و بهترین قیمت نیاز دارید پیشنهاد میکنیم تا شرکت استم صنعت که از شرکت های با سابقه در زمینه فروش انواع لوله و اتصالات میباشد تماس حاصل  نموده تا کارشناسان شرکت اطلاعات و مشاوره کاملی را در اختیار شما قرار دهند.

 از انواع داربست هایی که برای بتن ریزی مورد استفاده قرار میگیرد و به آن داربست مثلثی نیز گفته میشود اسکافلد میباشد. اسکافلد ها از دسته داربست هایی هستند که از لحاظ ساختار و شکل ظاهری با داربست هایی که ما در ذهن داریم و برای نمای ساختمان استفاده میشوند متفاوت است و کاربرد آن نیز همانطور که گفته شد در بتن ریزی ها و بمنظور نگاه داشتن وزن سقف بتنی بر روی خود میباشد. در ساخت اسکافلد در صورتی که از لوله های با کیفیت و مستحکمی استفاده شود مقاومت بسیار خوبی را در برابر وزن وارد آمده بعمل خواهد آورد. اسکافلد در انواع مختلفی تولید میشود که باید بر اساس نیاز خود بهترین اسکافلد را تهیه و خریداری نمایید.

اسکافلد

ویژگی های اسکافلد

اسکافلد (Scafold) با توجه به ساختار خاص خود از ویژگی های زیادی نیز برخوردار میباشد. یکی از ویژگی های اسکافلد که از مهمترین ویژگی های آن نیز محسوب میشود نصب و اجرای آسان آن میباشد. اجرا و نصب این داربست های مثلثی بسیار آسان است و همین موضوع روند اجرای داربست ها را نیز تا حد زیادی تسریع خواهد کرد.

اسکافلد از تنوع ابعاد و سایز بسیار زیادی برخوردار هستند و میتوان متناسب با نیاز خود هر سایز از اسکافلد را که نیاز داشت خریداری نمود. سایزهای متنوع اسکافلد ها این اجازه را به مجری کار میدهد تا بتواند ارتفاعات مختلف را با تنوع در طراحی مورد پوشش قرار دهد.

از دیگر ویژگی های اسکافلد (Scafold) باید به قیمت بسیار مناسب این دست از داربست ها اشاره نمود و در مقایسه با داربستهای دیگر قیمت بسیار مناسبی را بخود اختصاص داده است.

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :