Language : FaEn

RotaryJoint

شرکت استم صنعت جزو شرکت های پیشرو در زمینه فروش انواع لوله و اتصالات صنعتی و همچنین اتصال گردان (rotary joint) میباشد و همچنین در صورت نیاز امکان تجهیز صنایع را نیز فراهم آورده است.

یکی از اتصالاتی که در صنایع مورد استفاده فراوانی دارد اتصال گردان میباشد که وظیفه آن سیال به داخل تجهیز دوار هدایت میگردد. در واقع و به زبان ساده تر باید بگوییم که اتصال گردان (rotary joint) این امکان را فراهم میسازد که اتصال لوله های ثابت را به تجهیزات دوار میسر کند. از اتصال گردان در صنایع زیادی استفاده میشود که میتوان به صنایع نفت، پترو شیمی و سیمان و فولاد اشاره نمود. کارایی این اتصال در بخار، روغن داغ، آب و هوای فشرده میباشد. بدنه و روتر استلنس استیل از ویژگی های آن محسوب میشود و مقاومت آنرا تا حد زیادی افزایش داده است.

Rotary Joint

مشخصات فنی اتصال گردان

اتصال گردان موجود در شرکت استم صنعت از مشخصات فنی بسیار خوبی برخوردار میباشد. از جمله مشخصات فنی که این اتصال گردان از آن بهره میبرد میتوان به آب بندی کربن گرافیت و متال گرافیت اشاره نمود که یک آب بندی بسیار مناسب  محسوب میشود.

نوع اتصالی که بواسطه اتصال گردان انجام میشود دنده و فلنج  میباشد. دنده و فلنج ها کاربرد بسیار زیادی در صنایع دارند و به همین منظور این اتصال گردان نیز کاربرد به مراتب بسیار زیادی پیدا کرده است.

اتصال گردان در اندازه ۲/۱ الی ۶  اینچی عرضه میشود و ماکزیمم فشار بخاز bar 25، ماگزیمم گرمای بخار c225، ماگزیمم فشار داغ روغن bar 10، ماگزیمم گرمای روغن داغ c340، ماکزیمم دور rpm 400  از دیگر مشخصات آن است.

برای خرید اتصال گردان میتوانید با کارشناسان شرکت استم صنعت تماس حاصل نموده و پس از کسب اطلاعات بیشتر خرید خود را انجام دهید. این شرکت امکان فروش محصولات خود را به سراسر کشور و بدون هیچگونه محدودیت جغرافیایی فراهم آورده است و به راحتی میتوانید خرید خود را از هر شهر کشور انجام دهید.

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :