Language : FaEn

Flange

شرکت استم صنعت از شرکت های مطرح در زمینه تامین و تجهیز  فلنج میباشد که امکان فروش انواع فلنج ها با کیفیت بسیار مناسب و در بهترین برندهای دنیا را فراهم آورده است. این شرکت همواره در راستای جلب رضایت مشتری گام برداشته و از این رو با تامین و تجهیز  FLANGES با قیمت های مناسب و کیفیت بالا رضایت آنها را جلب نموده است.

فلنج ها از دسته قطعات فلزی هستند که بعنوان اتصالات در صنایع مورد استفاده قرار میگیرند و کاربرد بسار زیادی نیز دارند. کاربرد بسیار زیاد فلنج ها باعث شده تا شرکت هایی بصورت تخصصی در زمینه تامین و تجهیز  فلنج فعالیت خود را آغاز کنند و هر نوع فلنج مورد نیاز صنایع را در برندهای گوناگون بفروش برسانند. اولین ویژگی که یک شرکت برای  تامین و تجهیز  فلنج باید از آن برخوردار باشد تخصص و شناخت این دسته از تجهیزات میباشد زیرا این قطعات و  تجهیزات نیاز به شناخت دارند و از همین رو تنها شرکت هایی میتوانند نسبت به تامین و تجهیز FLANGES  موفق عمل کنند که  دانش و علم کافی در این زمینه را داشته باشند. همچنین در تامین و تجهیز  فلنج باید پشتیبانی خوبی نیز از مشتری به عمل آید.

فلنج

تامین و تجهیز  فلنج در سراسر کشور

شرکت ها بر اساس نیروی انسانی خود و همچنین دیگر عوامل امکان تامین و تجهیز  فلنج را بصورت محدود و  یا بدون محدودیت فراهم آورده اند که شرکت استم صنعت با توجه گسرتش خدمات فروش و تجهیز خود توانسته سراسر کشور را تحت پوشش در آورد.

شرکت استم صنعت تا کنون با شرکت های زیادی در زمینه تامین و تجهیز  FLANGES  همکاری داشته است و در تمامی موارد نیز با توجه به فروش بهترین فلنج ها و همچنین تجهیز صنایع زیر نظر پرسنل مجرب و متخصص توانسته رضایت آنها را به طور کامل جلب نماید.

در تامین و تجهیز  فلنج همچنین این موضوع برای شرکت استم صنعت مورد توجه قرار گرفته است که چه برند از فلنج به مشتری عرضه میشود و همواره بهرین برندها را بفروش رسانده و یا برای تجهیز مورد استفاده قرار داده است.

According to American standards
● ANSI B16,5, welding neck, slipon, socket,
threaded, lap joint and blind, drip ring class
150-300-400-600-900-1500 and 2500 flanges
faces may be raised, tongue and grove, RTJ,
all sorts of steel.

Carbon steel

● According to ASTM A 105

Alloy steel

● According to ASTM A 182 F1, F5, F9, F11,F22

Low temperature

● According to ASTM A 350 LF2 and other grades

Stainless steel

● According to ASTM A182 F304,F304L, F316,
F316L, F321

On request

● Orifice flanges according to ANSI B16.36
● Large diameters flanges (N.D. >24 )
● According to MSS-SP44, API 605, BS 3293 or
AWWA C 207
● According to API 6 B class 5000 – 10.000 – 15.000

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :