Language : FaEn

Emergency Clamp

شرکت استم صنعت نامی آشنا در زمینه فروش انواع لوله و اتصالات و بست اضطراری برای صنایع گوناگون میباشد که از ابتدای فعالیت خود نیز همواره به این موضوع که قطعات در برندهای معتبر بفروش برسند و همچنین تجهیز صنایع با روش های نوین و مدرن انجام شود توجه بسیار زیادی داشته است.

از انواع قطعاتی که در صنایع کاربرد بسیار زیادی پیدا کرده است باید به بست اضطراری یا بست اضطراری لوله و اتصالات اشاره نمود که جهت جلوگیری از نشتی در خطوط لوله های گاز، بخار، آب و مواد شیمیایی در مواقع ضروری قابل استفاده می باشد.بست اضطراری از قطعات بسیار ضروری در صنایع محسوب میشود و باید همواره از این بست ها و در تعداد بالا وجود داشته باشد که در صورت بروز هر گونه نشتی در خط لوله ها بتوان از آن استفاده نمود. بست اضطراری از استیل ساخته میشود و همچنین استیل به کار رفته در ساخت آن نیز به دو نوع استیل ۳۰۴ و ۳۱۶ تقسیم بندی میشود.

Emergency pipe clamps:

مشخصات بست اضطراری

بست اضطراری لوله و اتصالات موجود در شرکت استم صنعت با مشخصات و ویژگی های بسیار خوبی به فروش میرسد. از جمله مشخصات Emergency pipe clamps باید به مقاومت بسیار بالای آن در برابر خوردگی اشاره نمود که از اهمیت زیادی نیز برخوردار است.

بست های اضطراری  در محیط هایی صنعتی مورد استفاده  قرار میگیرند که از این رو احتمال خوردگی آنها تا حد زیادی افزایش می یابد و بعد از مدتی کیفیت  خود را تا حد زیادی از دست میدهند. مقاومت بست ها باعث میشود تا بتوانند در برابر فشار وارد آمده حاصل از نشتی و همچنین عوامل فرسایش زا تاثیری بر روی کیفیت آن نداشته باشند.

از دیگر مشخصات بست اضطراری موجود در شرکت استم صنعت باید به پوشش داخلی لاستیک فشرده، قابل ساخت بصورت سفارشی ، موجود در سایز ۲ الی ۱۲ و همچنین بالاتر از ۱۲ اینچ اشاره نمود.

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :